1. Doradztwo
  Pomagamy w samodzielnej organizacji ślubu w Rzymie. Służymy cennymi radami, udzielamy niezbędnych wskazówek, a w razie potrzeby kontaktujemy pary z odpowiednimi instytucjami.
 2. Ślub cywilny
  Kompleksowo organizujemy śluby cywilne w Wiecznym Mieście. Pomagamy w przygotowaniu wszelkich formalności związanych z uroczystością dbając o każdy detal, wszystko po to, żeby wywołać uśmiech na twarzach nowożeńców.
  Niezbędne dokumenty do zawarcia ślubu cywilnego w Rzymie: pobierz załącznik
 3. Ślub kościelny
  Z powodzeniem zajmujemy się organizacją ślubów kościelnych w tym konkordatowych. Współpracujemy z kościołami katolickimi i polskimi duszpasterzami w Rzymie.
  Niezbędne dokumenty do zawarcia ślubu konkordatowego (kościelnego ze skutkami cywilnymi): pobierz załącznik
  Niezbędne dokumenty do zawarcia ślubu kościelnego (tylko wyznaniowego): pobierz załącznik
 4. Ślub symboliczny
  Ze względu na nieoficjalny charakter uroczystości  jesteśmy w stanie zorganizować ją w najpiękniejszych zakątkach Rzymu nadając ceremonii dodatkowego romantyzmu.
 5. Oświadczyny
  Organizujemy romantyczne i niezapomniane oświadczyny z niespodzianki po wcześniejszym kontakcie z przyszłym Młodym Panem.
 6. Odnowienie przysięgi małżeńskiej
  Dla małżeństw, które pragną odnowić przysięgę małżeńską w stolicy Włoch oferujemy nieszablonowe propozycje na przeżycie po raz drugi najpiękniejszego dnia w życiu.
 7. Sesja fotograficzna
  Rzym to bez wątpienia najpiękniejsze miasto na zdjęcia ślubne. W zależności od upodobań Pary Młodej do wyboru są profesjonalne sesje tematyczne we włoskim stylu lub klasyczna sesja w romantycznej scenerii.
 8. Przyjęcia weselne i kolacje ślubne
  Pomagamy i doradzamy przy organizacji przyjęć ślubnych małych i dużych w zależności od wymagań i możliwości nowożeńców.